Karayip Seyahati Promosyonu

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Karayip Seyahati Promosyonu


Sayın Questra World acentaları! Kaç senedir Questra World reklam brokeri ile çalışıp kar yapıyoruz. Değerli acentalarımız da ortak işimizde gelişmemize ve yeni hedeflere ulaşmamıza yardımcı oluyorlar. 

En aktif acentalarımız için Questra World’dan bir teşekkür olarak 14 Haziran ile 14 Eylül 2017 tarihleri arasında 1000 kişinin katılacağı ‘Karayip seyahati’ deniz gezintisi adlı 3 aylık promosyon düzenlenecek. 3 ay boyunca bütün aktif acentalarımızın istatistiğini takip edeceğiz ve yaptıkları işleri dikkate alacağız.

Sitemizde paylaştığımız promosyon şartlarına uyarak şahsi satışların hacmini ve gereken talepleri yerine getiren acentalar, 21 Ekim 2017 ile 28 Ekim 2017 tarihleri arasında Karayip Denizinde dünyanın en büyük gemisi olan Harmony of the Seas’te yer alacak Questra World şirketinin düzenlediği uluslararası konferansa tamamen bedava katılacaklar.

Müdürler ve şirketin en önemli temsilcilerinin katılacakları konferansta toplayıp tanışabileceğiz ve ilerideki gelişim planlarını konuşup son haberleri ve olayları gözden geçireceğiz. Ayrıca konferansta bir çok ders ve ustalık kursları düzenlenmek ve bu yılın en başarılı acentaları belirlemek ile beraber Karayip Denizinde bir hafta boyunca seyahat ederek Harmony of the Seas gemisinin en iyi eğlenceleri sayesinde güzel tatil yapacağız.


Bir ‘VİP’ yatırımcı portföyü veya diğer bir kaç portföy satarak Atlantic Global Asset Management ürünlerinin azami satış hacmine yani, 100 000 Euro’luk satışa 3 ay içinde  ulaşın ve 21 Ekim 2017 ile 28 Ekim 2017 tarihleri arasında Karayip Denizinde dünyanın en büyük gemisi olan Harmony of the Seas’te yer alacak Questra World  şirketinin düzenlediği uluslararası konferansa bedava katılın!

‘Questra World ile Karayip seyahati’ etkinliğinde 150 000 QP’lik bonusa ulaşmış müdürler ve promosyondaki ehliyet şartlarını yerine getiren acentalar arasında dağıtalacak 1000 yer verilecek.

150 000 QP’lik bonusa ulaşmış olan Questra World müdürlerin, ‘Questra World ile Karayıp seyahati’ deniz gezintisine başka acentalar tarafından arkada bırakılmamak üzere kesinlikle katılabilmeleri için 150 000 QP’lik bonusa ulaşmış müdürlere 14 Eylül 2017 tarihine kadar rezervasyon yaptırma imkanının verilmesine karar verildi. Rezervasyon, acentanın Questra World özel safasında özel biletin alınması ile gerçekleştirilir.

Müdür, bileti aldıktan sonra etkinliğe katılma yerini ayarlamış oluyor. Promosyon için verilen süre ise, bütün şartların yerine getirilebilmeleri sağlar ve 21 Ekim 2017 ile 28 Ekim 2017 tarihleri arasında Karayip Denizinde Harmony of the Seas gemisinde yer alacak Questra World  şirketinin düzenlediği uluslararası konferansa bedava katılma imkanını sunar.

150 000 QP’lik bonusa ulaşmış olan Müdür, ona verilen süre içinde 100 000 Euro’luk sınıra ulaşamadığı ve konferansa katılamadığı halde 14 Eylül 2017 tarihinde 150 000 QP’lik bonusa ulaşmış bütün müdürlere Questra World reklam acentası etkinliğe kendi parası ile katılma imkanını sunacak. Kendi özel sayfasında bileti olan bütün müdürler için seyahat ücretinin 3000 Euro’luk kısmını ödeme imkanı 14 Eylül 2017 tarihinde açılacak. Bu ödeme hem Questra World özel sayfasındaki para ile hem de Atlantic Global Asset Management özel sayfasındaki para ile yapılabilecek. 

Bu durumda ödemenin kalan büyük kısmı, müdürün aktif çalışması ve şirketin gelişimine yaptığı katkısı için bir teşekkür olarak  Questra World reklam acentası tarafından karşılanacak. 

Questra World reklam acenta müdürlüğü, istatistiğe bakarak ve promosyon şartları yaratarak müdürlerin becerileri ve bilgilerini artırmak ve dolaysıyla gelirlerini artırmak amacıyla 150 000 QP’lik bonusa ulaşmış olan 8. Seviye ve daha yüksek seviyede bulunan müdürler ve 14 Haziran 2017 ile 14 Eylül tarihleri arasında 150 000 QP’lik bonusa ulaşacak ve müdür olacak acentalar için uluslararası konferansa katılma şartını zorunlu yapmaya karar verdi.


‘Müdür’ unvanına sahip olan acenta bu etkinliği kaçırdığı halde 10 000 QP tutarında para cezası verilir.

Promosyon şartlarında Standart ve VİP diye iki tür ehliyet sunulur.  Bu iki ehliyet şekli bir birinden acentanın kalma şartları, sunulan eğlence türünün sayısı, yanına 1 misafir alma imkanı ile farklılar. Standart veya VİP statüsü Questra World’da ulaşılan bonus miktarına göre acentaya otomatik olarak verilir.

“Standard“ statüsü 150 000 QP’lik bonusa ulaşmış müdürlere ve 100 000 QP’lik  ve fazla şahsi satış gerçekleştiren ve şartları yerine getiren acentalara verilir.

VİP statüsü, şartları yerine getirip getirmemelerine ve özel sayfasındaki etkinliğe katılma biletine göre promosyona katılıp katılmamalarına rağmen 500 000 QP’lik bonusa ulaşmış müdürlere verilir. 500 000 QP’lik bonusa ulaşmış bütün müdürler, 14 Haziran ile 14 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek promosyon süresi boyunca otomatik olarak VİP statüsü verilirler.

Promosyon şartları çerçevesinde sadece bir acenta olarak yaptığınız satış hacminiz dikkate alınıyor. Bütün istatistikler ve acentanın satış hacmi Questra World acentasının özel sayfasında otomatik olarak hesaplanacak.

Hayalini gerçekleştirip unutulmaz Karayip Denizi seyahatine çıkmak isteyen her acenta fazla çaba harcamadan bunu gerçekleştirebilir. Bu, en aktif Questra World acentalarımıza verdiğimiz güneşli bir hediye ve bizimle işbirlik yaptığınız için teşekkürlerimizi sunma şeklidir.

 

Promosyon şartlarını daha yarıntılı bir şekilde öğrenebilmeniz için özel sayfanıza girin.

En iyi dileklerimizle,

Questra World.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Whatsapp: +7 701 761 4683

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.
Top