Questra World, İstanbul' da ki resmi temsilcilik ofisinin açılışı (Türkiye)

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Questra World, İstanbul' da ki resmi temsilcilik ofisinin açılışı (Türkiye)

Questra World, İstanbul' da ki resmi temsilcilik ofisinin açılışı (Türkiye)

Değerli ortaklar, 26 Mayıs 2017' de İstanbul' da gerçekleşen Questra World temsilciliğinin resmi açılışı gerçekleştirildiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz!

Etkinlik, şahsen kırmızı şerit kesen ve bu sayede resmî olarak temsilcilik bürosunu açan Questra World Başkanı José Manuel Gilabert' e karşı büyük bir titizlikle gerçekleştirildi.
Yeni temsilcilik bürosunda, gelecekteki kalkınma ve temel tahsis işlevlerine ilişkin planların vurgulandığı bütün üyelerin ilk toplantısı gerçekleştirildi. Questra World ulaşılan hedefleri durdurmaz ve yeni hedefler belirler, her zaman ufkunu genişletir.

Günümüzde Şirket, İspanya, Rusya, Polonya, İngiltere, Almanya, İsviçre ve diğer ülkelerde faaliyetlerini dünyanın 50' den fazla ülkesinde gerçekleştirmektedir. 2017 yılında Şirket, 17 resmi resmi temsilcilik açmaya başladı. Bugün 4. seviyeden gelen her müşteri, Questra World' in resmi temsilciliğini İstanbul' da uygulayabiliyor ve istişarede bulunabiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. İş ve etkinlik, istekler halinde yasal yardım konusundaki istişareler, 4. seviyeden acenteler için temsilcilik ofisinde yapılacaktır. Her türlü danışmanlık ve hukuki destek, müşterilerin sorularını, çalışma durumlarını vb. Belirtilerek yalnızca randevu ile sağlanacaktır.

E-posta ile atama: office.istanbul.tr@questraworld.es.
Telefonla randevu: 905448353087

Çalıştığımız pazarın büyük taahhütleri vardır ve Questra World bunu her gün başarılı bir işle kanıtlamaktadır.

İstanbul' da ki yeni temsilcilik işleri daha şimdiden başladı. Hadi şu an hedeflere doğru ilerleyelim.

Saygılarımızla, Questra World.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Whatsapp: +7 701 761 4683

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.
Top